CHIRON

O PRZYCHODNI


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

POZNAJ NASZĄ PRZYCHODNIĘ


Gabinet Urologiczny istnieje od 1990 roku początkowo jako Indywidualna Praktyka lekarska dr Jacka Ogrodnika. W obecnej lokalizacji gabinet działa od 1995 roku. Od 2001 roku Gabinet świadczy usługi urologiczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (dawniej Kasą Chorych). Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych Gabinetów Lekarskich, które podpisały kontrakt z NFZ.

W 2009 roku dotychczasowa Indywidualna Praktyka Lekarska została przekształcona w niepubliczny zakład opieki zdrowotnej i z dniem 12 marca 2009 został zarejestrowany pod nazwą „Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CHIRON Gabinet Specjalistyczny Jacek Ogrodnik” .Od tego momentu został poszerzony zakres usług o inne specjalności takie jak reumatologia  (w chwili obecnej porady i konsultacje z zakresu tych specjalności są świadczone tylko jako odpłatne) oraz powstała możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii. Uruchomiony został też punkt pobrań krwi dla naszych pacjentów. Wszystko to po to aby jak najbardziej kompleksowo obsługiwać pacjentów.

W maju 2010 została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym spółka z ograniczona odpowiedzialnością p.n. CHIRON.( wspólnicy Jacek Ogrodnik i Grażyna Ogrodnik) Spółka w październiku 2010 roku utworzyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CHIRON i od tego czasu NZOZ CHIRON działa jako podmiot prawny.

N.Z.O.Z CHIRON jest zarejstrowany też w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ), który jest systemem polegającym na możliwości przekazywania informacji medycznych dotyczących pacjentów zarejestrowanych w systemie bezpośrednio za pośrednictwem Internetu. Więcej na ten temat informacji można uzyskać na stronie http://www.osoz.pl


Zobacz jak pracujemy

GALERIAbiopsja fuzyjna prostaty

cystoskopia Warszawa

cystoskopia Józefów Warszawachiron nzoz

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa, Achillesa, Eneasza.

Polecane

Copyright by CHIRON 2021 biopsja fuzyjna prostaty cystoskopia RIRS

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że w dniu 18.08.2022 rejestracja nieczynna. Przepraszamy