"CHIRON"

Niepubliczny Zakład Ochrony Zdrowotnej

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany
z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej
i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą
wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa,
Achillesa, Eneasza.

Telefon:

22 789 40 23

502 353 415

O przychodni

Gabinet Urologiczny istnieje od 1990 roku początkowo jako Indywidualna Praktyka lekarska dr Jacka Ogrodnika. W obecnej lokalizacji gabinet działa od 1995 roku. Od 2001 roku Gabinet świadczy usługi urologiczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (dawniej Kasą Chorych). Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych Gabinetów Lekarskich, które podpisały kontrakt z NFZ.

W 2009 roku dotychczasowa Indywidualna Praktyka Lekarska została przekształcona w niepubliczny zakład opieki zdrowtnej i z dniem 12 marca 2009 został zarejestrowany pod nazwą „Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CHIRON Gabinet Specjalistyczny Jacek Ogrodnik” .Od tego momentu został poszerzony zakres usług o inne specjalności takie jak ginekologia, gastrologia i nefrologia (w chwili obecnej porady i konsultacje z zakresu tych specjalności są świadczone tylko jako odpłatne) oraz powstała możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii i ginekologii. Uruchomiony został też punkt pobrań krwi dla naszych pacjentów. Wszystko to po to aby jak najbardziej kompleksowo obsługiwać pacjentów.

W maju 2010 zoatała zarejstrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym społka z ograniczona odpowiedzialnością p.n. CHIRON.( wspólnicy Jacek Ogrodnik i Michał Ogrodnik) Spólka w pażdzierniku 2010 roku utowrzyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CHIRON i od tego czasu NZOZ CHIRON dziala jako podmiot prawny. W roku 2010 złożona zostala oferta do NFZ na świadczenie uslug z zakresu urologii, ginekologii, nefrologii, reumatologii, chirurgii onkologicznej. Z ofert w zakresie w/w specjalności NFZ przyjął urologię, reumatologię i chirurgię onkologiczną i w ten sposob od marca 2011 roku wizyty do w/w specjalistow są refundowane przez NFZ.

N.Z.O.Z CHIRON jest zarejstrownay też w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ), który jest systemem polegającym na możliwości przekazywania informacji medycznych dotyczących pacjentów zarejestrowanych w systemie bezpośrednio za pośrednictwem Internetu. Więcej na ten temat informacji można uzyskać na stronie http://www.osoz.pl