Reumatolog

dr Rafał Ptaszyński


Zamów wizytę online

GODZINY PRACY


PRYWATNIE
SOBOTA
OD -10:00Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób reumatycznych zdobyte w Instytucie Reumatologii.

Wieloletnia praktyka kliniczna w diagnostyce i leczeniu chorób reumatycznych, poparta doświadczeniem internistycznym (II stopień specjalizacji za zakresu chorób wewnętrznych).

Udział w kilkudziesięciu międzynarodowych programach dotyczących leczenia biologicznego głównie reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, ale też i tocznia rumieniowatego układowego osteoporozy, choroby zwyrodnieniowej stawów oraz dny moczanowej.

Udział w licznych konferencjach naukowych, kongresach reumatologicznych, sympozjach i kursach doskonalących z zakresu reumatologii

Konsultacje medyczne w zakresie diagnostyki i leczenia chorób reumatycznych w tym m. in. reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS), łuszczycowego zapalenia stawów (ŁZS), zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa (ZZSK), osteoporozy, dny moczanowej, boreliozy, choroby zwyrodnieniowej stawów, tocznia rumieniowatego układowego (TRU), reaktywnych zapaleń stawów


logob

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa, Achillesa, Eneasza.

Polecane

Copyright by CHIRON 2021 biopsja fuzyjna prostaty cystoskopia RIRS