Urolog

dr hab. n. med. Jacek OgrodnikProfesor nadzw. WSA – urolog – Prezes Zarządu CHIRON sp.z.o.o Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1976. Egzamin specjalizacyjny z chirurgii złożył w 1981 roku a tytuł specjalisty z urologii uzyskał w 1990 r. Stopień doktora medycyny uzyskał w 1991 roku. Stopień doktora habilitowanego uzyskał w 1999 roku.

W latach 1981 – 1988 starszy asystent a następnie ordynator oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Braniewie. W latach 1988-1995 starszy asystent Kliniki Urologii CSK WAM w Warszawie a następnie do 2000 adiunkt zespołu naukowo dydaktycznego Wojskowej Akademii Medycznej.

Jest autorem ponad 40 prac opublikowanych w czasopismach oraz ponad 20 wygłoszonych na zjazdach krajowych i zagranicznych.

Po zakończeniu służby wojskowej utworzył i rozwinął Prywatny Gabinet Urologiczny w Józefowie k/Otwocka który nawiązał kontrakt z Kasą Chorych a następnie Narodowym Funduszem Zdrowia.

W 2005 roku został zatrudniony na stanowisku profesora w WSA w Łomży na Wydziale Pielęgniarstwa.  Żonaty, posiada 4 synów. Hobby to turystyka rowerowa, majsterkowanie oraz gotowanie.


chiron nzoz

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa, Achillesa, Eneasza.

Polecane

Copyright by CHIRON 2021 biopsja fuzyjna prostaty cystoskopia RIRS

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że w dniu 18.08.2022 rejestracja nieczynna. Przepraszamy