"CHIRON"

Niepubliczny Zakład Ochrony Zdrowotnej

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany
z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej
i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą
wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa,
Achillesa, Eneasza.

Telefon:

22 789 40 23

502 353 415

Aktualności

informacja na temat pracy Poradni CHIRON

W związku z uwagami ze strony pacjentów dotyczących działalności Poradni przypominam podstawowe zasady jej funkcjonowania.
Poradnia jest czynna w godzinach umieszczonych na stronie internetowej, na tablicy przed Poradnią oraz nagranej informacji w telefonie. Godziny pracy poradni są jednocześnie godzinami przyjęć pacjentów. Zapisy na wizyty są przyjmowane tylko w godzinach pracy Poradni. Każda zmiana godzin pracy Poradni jest odnotowywana w nagraniu telefonicznym oraz na tablicy przed Poradnią.
Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo się dodzwonić do rejestracji ale wynika to z faktu, że jeśli prowadzona jest rozmowa to nie można odebrać drugiego połączenia a w celu zapisania na wizytę trzeba zebrać pewna ilość informacji co zajmuje czas i przedłuża rozmowę. Dodatkowo osoba pracująca w rejestracji musi obsłużyć osoby zgłaszające się osobiście,prosimy więc o wyrozumiałość.
Aby ułatwić Państwu zapisy na wizyty uruchomiony jest adres mailowy [email protected],pl o czym informowałem już 2 lata temu i informacja ta widnieje na stronie internetowej. Drugą możliwością zapisania się na wizytę jest pozostawienie informacji o takiej potrzebie na poczcie głosowej po odsłuchaniu której ktoś zadzwoni do Państwa podając termin wizyty. Forma pierwsza jest preferowana z uwagi na mniejsze prawdopodobieństwo przeoczenia niż w przypadku wiadomości głosowej.
Prosimy również o przestrzegania terminu i godziny wizyty – znacznie to ułatwia pracę.
Prosimy też o informowanie o nieobecności na wyznaczonej wizycie Proszę pamiętać że każde niezgłoszenie się na wizytę bez odwołania blokuje miejsce dla kogoś innego który potrzebuje pomocy jak również wydłuża kolejki.
W przypadku chorób przewlekłych które wymagają tylko przedłużania stosowania leków, po wizycie otrzymują Państwo informacje do lekarza POZ na podstawie której leki są przez niego przedłużane jak również lekarz POZ decyduje o potrzebie ponownej konsultacji specjalistycznej na podstawie zgłaszanych przez pacjenta problemów.
Prosimy też w trakcie zapisywania się na wizytę o uaktualnianie numerów telefonów do Państwa.   W zdecydowanej większości wizyt w trakcie ich trwania wykonywane jest USG układu moczowego do którego wykonania niezbędne jest wypełnienie pęcherza moczowego. W zawiązku z powyższym proszę zgłaszać się na wizyty z pełnym pęcherzem.