"CHIRON"

Niepubliczny Zakład Ochrony Zdrowotnej

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany
z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej
i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą
wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa,
Achillesa, Eneasza.

Telefon:

22 789 40 23

502 353 415

Aktualności

Nowa forma komunikacji z Poradnią

Szanowni Państwo

Nasza Poradnia jest małą placówka a Rejestracja jest obsługiwana przez jedną osobę, której możliwości rejestracji pacjentów na wizyty są ograniczone do czasu pracy poradni. Zapisanie pacjenta na wizytę, szczególnie na wizytę refundowana przez NFZ, wymaga zebrania i wprowadzenie do systemu wielu informacji co oczywiście zajmuje czas i blokuje możliwość połączenie telefonicznego z Rejestracją Poradni. Wielokrotnie słyszymy od Państwa – „nie można się dodzwonić” Trudność z połączeniem telefonicznym wynika to z powyższego. Zapisy na wizyty przyjmujemy nie całą dobę ale tylko w godzinach pracy Poradni.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dla odblokowanie, w pewnym zakresie, dostępu telefonicznego do Poradni uruchomiliśmy dla celów rejestracji adres poczty elektronicznej o nazwie

[email protected]

Wysyłając zapytanie o termin ewentualnej wizyty otrzymają Państwo odpowiedź o przybliżonym możliwym terminie. Chcę zaznaczyć, że wysłanie przez pacjenta maila z propozycją terminu nie jest jednoznaczne z realizacją terminu. Jeśli otrzymacie Państwo odpowiedź z konkretną datą i godziną wizyty tzn., że ten termin jest zarezerwowany ale wymaga potwierdzenia z Państwa strony.

Do zapisania się na wizytę refundowaną konieczne są następujące dane:

Imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, telefon kontaktowy

oraz dane ze skierowania takie jak:

Nazwa Placówki kierującej, nazwisko lekarza kierującego, rozpoznanie choroby ze skierowania z symbolem ICD 10. Nie jest możliwe zarezerwowanie wizyty bez posiadania skierowania.

Można również przesłać zeskanowane skierowanie wtedy nie trzeba podawać powyższych danych ze skierowania chyba że jest nieczytelne.

Powyższy sposób komunikacji z Poradnia wprowadzamy od 10 grudnia 2013 roku.

Jacek Ogrodnik (dyrektor NZOZ CHIRON)