"CHIRON"

Niepubliczny Zakład Ochrony Zdrowotnej

Chiron – najmądrzejszy i najbardziej cywilizowany
z centaurów. Słynny z biegłości w sztuce lekarskiej
i ogromnej wiedzy. Był nauczycielem i wychowawcą
wielu greckich herosów, m.in.: Asklepiosa, Jazona, Heraklesa,
Achillesa, Eneasza.

Telefon:

22 789 40 23

502 353 415

Nasz zespół

dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik – profesor nadzw. WSA – urolog – Prezes Zarządu CHIRON sp.z.o.o

pracownicyAbsolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1976. Egzamin specjalizacyjny z chirurgii złożył w 1981 roku a tytuł specjalisty z urologii uzyskał w 1990 r. Stopień doktora medycyny uzyskał w 1991 roku. Stopień doktora habilitowanego uzyskał w 1999 roku. W latach 1981 – 1988 starszy asystent a następnie ordynator oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Braniewie.
W latach 1988-1995 starszy asystent Kliniki Urologii CSK WAM w Warszawie a następnie do 2000 adiunkt zespołu naukowo dydaktycznego Wojskowej Akademii Medycznej. Jest autorem ponad 40 prac opublikowanych w czasopismach oraz ponad 20 wygłoszonych na zjazdach krajowych i zagranicznych. Po zakończeniu służby wojskowej utworzył i rozwinął Prywatny Gabinet Urologiczny w Józefowie k/Otwocka który nawiązał kontrakt z Kasą Chorych a następnie Narodowym Funduszem Zdrowia. W 2005 roku został zatrudniony na stanowisku profesora w WSA w Łomży na Wydziale Pielęgniarstwa.  Żonaty, posiada 4 synów. Hobby to turystyka rowerowa, majsterkowanie oraz gotowanie.

lek. med. Michał Ogrodnik – specjalista urolog FEBU  Dyrektor NZOZ CHIRON

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2005. W okresie 2006-2007 asystent oddziału chirurgicznego MSS w Międzylesiu . Od 2007- 2012 roku rezydent w Klinice Urologii CMKP w Warszawie.Tytuł FEBU (fellow of the European Board of Urology) w maju 2013 r. Rzeczywisty członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endourologicznego. Odbył szkolenia z zakresu najnowszych sposobów endoskopowego leczenia kamicy układu moczowego. Od maja 2017 roku pełni funkcję dyrektora NZOZ CHIRON  Ponadto zabiegi wykonuje w Szpitalu Powiatowym w Płońsku oraz w Szpitalu w Piasecznie. Główne jego zainteresowanie to własnie leczenie kamicy układu moczowego metodą RIRS i należy do pionierów we wdrażaniu tej metody leczenia w Polsce    Jest wielkim miłośnikiem wędrówek górskich Żonaty, 4 dzieci.

dr n. med. Stefan Batowski – gastrolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1975. Tytuł specjalisty z interny uzyskał w roku 1984 a następnie z gastroenterologii w roku 1988 Stopień doktora medycyny uzyskał w roku 1999. Pracuje w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Żonaty. 4 dzieci. Hobby – wędkarstwo, dom i ogród.

Katarzyna Glinka- starsza asystentka

Absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie – kierunek zarządzanie. Pracowała jako Asystentka medyczna oraz Koordynator w Szpitalach w Otwocku, posiada również doświadczenie z zakresu administracji. Wielka miłośniczka aktywnego wypoczynku, uwielbia jazdę na rowerze, uczestniczka maratonów rowerowych. Z natury jest bardzo pogodną i życzliwą osobą.

 

Renata Kudło – pielęgniarka dyplomowana

renia1Absolwentka Liceum Medycznego w Warszawie z roku 1994. Pracowała jako pielęgniarka operacyjna . W 2003 uzyskała specjalizację z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego. Hobby książki, teatr, psychologia.